PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401436}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,7 158 663
oceny
6,7 10 1 158663
6,8 21
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man

Moja ocena

ocenił(a) film na 7

Nie jest źle. Naprawdę niezły film. Oczywiście podobał mi się troszkę mniej niż klasyczna trylogia, ale nie odstaje aż tak bardzo. Mamy tutaj troszkę zmienione wydarzenia w porównaniu do pierwszej część z 2002 roku. Bardzo przyjemnie oglądało mi się odmienioną wizję przebiegu wydarzeń z udziałem Petera Parkera. Na ogromny plus zmiana dziewczyny głównego bohatera na Gwen Stacy  zagraną przez Emme Stone. Bardzo szybko przeszli do konkretów, a nie ciuciubabka w relacji przez 3 część jak w klasycznej trylogii. Myślę , że każdy fan Spider-Mana powinien mimo wszystko obejrzeć Niesamowity Spider man 1 oraz 2. Pewnie znajdą się zwolennicy tej serii oraz wierni obrońcy klasycznej trylogii. Jak dla mnie wszystkie te produkcje stoją na dobrym poziomie i to już kwestia gustu, która bardziej się nam spodoba. Miałem też wrażenie, że był lekki problem z udźwiękowieniem. Momentami musiałem na maksa podgłaśniać TV, żeby zrozumieć niektóre kwestie. Jak na tak dużą produkcję to akurat minus, bo dźwięk powinien być tutaj perfekcyjny, biorąc pod uwagę budżet. Finalnie pozycja na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones