PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681326}
6,3 4 042
oceny
6,3 10 1 4042

Ask Me Anything
powrót do forum filmu Ask Me Anything

aż w pewnym momencie wydaje się, przesyt tych tragicznych wiadomości dla zagubionej nastolatki. Młodzież musi się wyszumieć, chciałoby się rzec, ale niekoniecznie w taki sposób, bo w ostatecznym rozrachunku może się to źle skończyć. Fajnie się ogląda, świetną Britt Roberston zmagającą się z tymi wszystkim przeciwnościami losu Ciekaw jestem książki Allisona Burnetta o tym samym tytule, bo to właśnie na jej podstawie powstał film. Kluczowy moment w filmie to informacja na końcu, która spada na widza jak grom z jasnego nieba.

dzyniu88

Wg mnie odebrała telefon od tego dziada który ją molestował i pojechała do niego w odwiedziny.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

pod koniec filmu, gdy Katie wraca pieszo do domu, zaczyna pisać smsa do Paula: I need to t... - w tym momencie kamera nie pokazuje już ekranu jej telefonu, ale można się domyślić, że miało być "I need to talk with you". jeśli Paul- tak jak powiedział dedektywowi - zaprzeczył ich romansowi to po co miałaby do niego pisać smsa? z drugiej strony, gdyby mieli romans dedektyw raczej by to chyba odkrył... w każdym razie taki nieco tajemniczy fragment.
film daje radę, końcówka rzeczywiście mocna, zresztą fajnie pokazuje różnicę między internetem a realem.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Film nieco w zgaszonym stylu powoli aż do kłębka przybliżamy się do życia Katie i jest one trochę zwariowane 16 lat różni partnerzy sexualni wiem może jestem do tyłu z tym wszystkim. Ale chyba coraz mniej dziewczyn wszczyna sobie pewne zasady ,które mogło by przestrzegać. Coraz to więcej tego Y.O.L.O i Carpe diem w życiu takich nastolatków, dużo sexu i fejmu w internecie.
" Jestem bardziej sławna niż sobie to wyobrażałam w mojej głowie" i do czego to prowadzi do tego ,że twoi rodzice zachodzą o głowę czy nie leżysz teraz ze wzrokiem wpatrzonym w nicość w jakimś koszu na śmieci. Koniec faktycznie mocny a film na ogół prawdziwy ale czegoś w nim brakuję może ... miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones